باید هزینه تحصیل دانش آموزان در سبد خانوار گنجانده شود

باید هزینه تحصیل دانش آموزان در سبد خانوار گنجانده شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ یکصد و هفتادمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور امام جمعه ، سرپرست فرمانداری ، بخشدار مرکزی ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان بافق در مرکز رفاهی فرهنگیان برگزار شد.

امام جمعه بافق در این جلسه با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ خیری در آموزش و پرورش، گفت: باید فرهنگ کمک و خیری در حوزه دانش آموزان را در بافق نهادینه کرد، باید شرکت های خدماتی و صنعتی شهر بویژه خانواده ها به مدارس شهر کمک کنند.

سرپرست فرمانداری بافق با اشاره به اینکه باید مدافع خدمات نظام در حوزه آموزشی باشیم، تصریح کرد: باید هزینه تحصیل دانش آموزان در سبد خانوارها گنجانده شود.

محمد زاده رحمانی هزینه برای فرزندان محصل را نوعی سرمایه گذاری برای آینده عنوان کرد و گفت: خانواده ها باید آینده نگری در خصوص زندگی دانش آموزان را جدی بگیرند.

وی پرورش دانش آموزانی پویا و صاحب اندیشه را لازمه آینده این کشور خواند و یادآور شد: با توجه به وضعیت منابع طبیعی از جمله آب، نفت و معادن در سالیان آتی می طلبد به فکر پرورش دانش آموزانی با فکر، پویا و سخت کوش باشیم تا در مقابل بحران از فکر و عمل خود استفاده کنند.

در ابتدای این جلسه مدیر و معاونین آموزش و پرورش به موارد چون کمبود نیروی انسانی و دبیران مورد نیاز ، کمبود فضای آموزشی مناسب، مساعدت خانواده ها و ادارات در حوزه آموزشی، اشتغال و هدایت دانش آموزان به رشته های مهارتی ، اجرای برنامه های مشاوره و آموزشی و … مطالبی را بیان کردند.

در ادامه این جلسه سرپرست فرمانداری همراه با حاضرین از مراحل بهسازی سالن های پذیرایی مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان بافق بازدید کردند و در جریان بازسازی آن قرار گرفتند

باید هزینه تحصیل دانش آموزان در سبد خانوار گنجانده شود

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز