بازدید سرپرست فرمانداری بافق از کلانتری مرکزی شهرستان

بازدید سرپرست فرمانداری بافق از کلانتری مرکزی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ سرپرست فرمانداری بافق در بازدید از کلانتری مرکزی شهرستان از روند بهسازی محیط این نهاد آگاه و در جریان برنامه های نیروی انتظامی قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق در این بازدید با اشاره به اجرای طرح مکنا «طرح مدیریت کنترل نیروی انسانی» گفت: طرح مکنا به دلیل آنکه ناجا به طور مستقیم با مردم روبرو است موضوع کنترل خدمات برای ناجا بسیار مهم و اساسی است.

سرهنگ فرهاد بیگلری هدف اصلی اجرای «طرح مکنا» را رضایتمندی مردم از ارائه خدمات نیروی انتظامی است بیان کرد و افزود: بهسازی محیطی کلانتری‎ که یکی از بخش‎های اجرای طرح مکنا است در حال اجرا می باشد.

وی با اشاره به اهداف اجرای طرح مدیریت کیفیت نیروی انتظامی گفت: از جمله اهداف این طرح می‌توان به تحول در شیوه‌ها و روش‌های انجام وظایف و ارائه خدمات به مردم در بهسازی محیط فیزیکی کلانتری و ایجاد فضای متناسب با شان مراجعه‌کنندگان، افزایش سرمایه اجتماعی ناجا و رضایت‌مندی مردم از کلانتری،توسعه فضای اسلامی و انقلابی در کلانتری، رساندن کلانتری به استانداردهای لازم، اشاره کرد.

بیگلری در پایان ابراز کرد: پلیس به دنبال استفاده از تکنولوژی برای انجام ماموریت‎ها و خدمت‎رسانی به مردم است.

گفتنی است در این بازدید زاده رحمانی سرپرست فرمانداری بافق، بر اجرای هرچه سریعتر طرح مکنا و بهسازی کلانتری مرکزی شهرستان تاکید و قول مساعدت و همکاری داد.

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

محبوبترین اخبار هفته گذشته

  • No posts liked yet.