بازدید سرپرست فرمانداری بافق از بزرگراه بافق – یزد

بازدید سرپرست فرمانداری بافق از بزرگراه بافق – یزد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز سرپرست فرمانداری بافق از روند فعالیت عمرانی و راهسازی قطعه پایانی بزرگراه یزد – بافق بازدید کرد و از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه آگاه شد.

در این بازدید ۲ پیمانکار فعال در پروژه به فعالیت ها و مشکلات پیش روی این قطعه اشاره کردند و یادآور شدند: در صورت تامین اعتبار به مبلغ ۲۸۰ میلیارد ریال، یک لایه آسفالت تا عید نوروز انجام داده و در اختیار همشهریان قرار خواهیم داد.

محمد زاده رحمانی در این بازدید با اشاره به اینکه شدت کار و فعالیتی که باید در مسیر باشد، محسوس نیست و روند پروژه کند است خاطر نشان کرد: چنانچه بخواهیم شتاب این پروژه را افزایش دهیم ۲ پیمانکار این پروژه باید کارگاههای خود را بیشتر تجهیز و فعال کنند و بر تعداد ماشین آلات راهسازی افزوده شود.

سرپرست فرمانداری بافق افزود: وضعیت این جاده زیبنده مجموعه راه و شهرسازی استان نیست و روند پیشرفت این پروژه باید به نحوی باشد که مردم باید تغییر و تحول را حس کند.

به گفته معاون ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان که در این بازدید حضور داشت، ۱۲ کیلومتر ابتدای این بزرگراه تا یک ماه آینده زیر بار ترافیک خواهد رفت.   

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز