بازدید رئیس کل بانک مرکزی از مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد

رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه سفر یک روزه به استان یزد از مرکز خدمات سرمایه گذاری این استان بازدید کرد.

به گزارش یزدی نیوزولی الله سیف در جریان این بازدید که استاندار یزد و شماری از مسئولان بانک مرکزی وی را همراهی می کردند با قدردانی از تلاش های اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برای فراهم کردن زمینه مساعد سرمایه گذاری، انجام این اقدامات را گاهی مهم برای جذب سرمایه گذاری برشمرد.
وی استقرار مرکز سرمایه گذاری یزد را در بنای قدیمی اقدامی قابل تقدیر خواند و اظهار امیدواری کرد تا با تلاش مسئولان استان، گام های موثرتری در مسیر این بخش برداشته شود.
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این بازدید در دفتر یاداشت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد نوشت: استقرار این مرکز را در بنای قدیمی، اقدامی مبتکرانه خواند.
سیف ادامه داد: این اقدام مبتکرانه مسلما می تواند نقش بسیار مهم و ارزنده ای در سرعت عمل و شفافیت ضوابط و مقررات مربوط به سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی در استان داشته باشد و قطعا اقتصاد میهن اسلامی با این گونه اقدامات در مسیر رشد شتابنده قرار خواهد گرفت.
علی نمازی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد هم در این بازدید با ارائه گزارشی از روند سرمایه گذاری در استان گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰ دستگاه اجرایی، عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری هستند و خدمات این بخش به صورت متمرکز ارائه می شود.
تاکنون شخصیت های مختلفی از جمله وزیر کشور و سخنگوی دولت از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد بازدید کرده اند.
شرکت در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک ها ، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از دیگر برنامه های امروز رئیس کل بانک مرکزی در استان یزد بوده است.
بازدید از چند واحد تولیدی نیز از دیگر برنامه های سفر یکروزه ولی الله سیف در این استان است.
استان یزد با یک میلیون و ۸۰ هزار نفر جمعیت به عنوان چهارمین استان صنعتی کشور دارای ۳ هزار و ۵۰۰واحد تولیدی است.

منبع: ایرنا
 

 

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز