امام جمعه یزد: اصل انقلاب اسلامی مبارزه با مستکبران عالم است

یزد – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: اصل انقلاب اسلامی بر پایه مبارزه با ظلم و ظالمان و نبرد با مستکبران عالم و حمایت از محرومان و مظلومان و مستضعفین دنیا بنا نهاده شده است.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه یزد، آیت الله محمدرضا ناصری به مناسبت ۱۳ آبان در پیامی یادآور شد: اصل استکبارستیزی از زمان پیامبر بزرگوار اسلام (ص) آغازشده و در زمان ائمه معصومین (ع) به صورت های مختلف تبلور یافته تا در این زمان که توسط حضرت امام خمینی(ره) و با شروع انقلاب اسلامی شکل جدیدی به خود گرفت.
وی ادامه داد: آرمان امام نبرد با ظالمان و ستمگران بود و در این راه چه مرارت ها و سختی ها را تحمل کردند، تبعید ایشان به ترکیه که در این روز سالگرد آن را گرامی می داریم تا اقامت در عراق و سپس حرکت به سمت فرانسه و ماجراهای انقلاب همه در گرو ستیز با ناحق و دنیا پرستان بود.
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: هدف استکبار محو اسلام ناب محمدی و جایگزینی اسلام امریکایی و القاء فرهنگ بی دینی و بی ایمانی است، هدف استکبار، دین را در مساجد حبس کردن و به نام آزادی، فرهنگ برهنگی، بی بندو باری، لااُبالی گری، و در یک کلام القاء بی هویتی است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد تصریح کرد: بنابراین در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموزکه نشانگر بینش و بصیرت دانش آموزان در مبارزه با بی عدالتی و حمایت از اسلام ناب محمدی است باید این مطلب به درستی تبیین شود که تا ظلم و نابرابری هست، مبارزه هم وجود دارد .
آیت الله ناصری گفت: اینجانب توقع دارد معلمان عزیز، نوباوگان و نوجوانان و دانش آموزان ما را با هویت بخشی، آشنا نمایند و متوجه باشند که بقای شیعه در مبارزه با بی خدایان و دنیاپرستان است از مردم عزیز استان هم انتظار دارد در مراسمی که به همین مناسبت برگزار می شود، شرکت فعالانه نمایند.
راهپیمایی ۱۳ آبان در ۶۰ محل در استان یزد برگزار می شود.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ دریافت کننده:کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو*
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز