امام جمعه یزد:هدف دشمنان دوری جوانان از سیره امام حسین (ع)است

یزد – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: یکی از اهداف همیشگی دشمنان اسلام و مسلمین دور کردن مردم به خصوص جوانان از سیره نورانی حضرت سیدالشهدا (ع) است و در برابر توطئه های دشمن در این زمینه باید هوشیار باشیم.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد رضا ناصری یکشنبه شب در آیین رونمایی از تابلو نخل معرق هنرمند یزدی افزود: بی تفاوتی نسبت به دین و آموزه های بلند آن از بزرگترین مصائب جامعه اسلامی است.
وی ادامه داد: عزاداران حسینی و ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت (ع) باید همواره برای تحقق اهداف مقدس امام حسین (ع) و زنده ماندن مرام آن امام همام تلاش و در مسیر نورانی ائمه اطهار (ع) ایستادگی کنند.
آیت الله ناصری گفت: ابراز عشق و محبت به امام حسین(ع) از بزرگترین نعمت هایی است که خداوند به شیعیان داده و باید قدر آن را دانست و نسل جوان را به گونه ای تربیت کرد که در مسیر امام حسین (ع) و اهداف نورانی ایشان حرکت کند.
وی از انجام برنامه های فرهنگی و مذهبی برای ترویج اهداف و آرمان های حضرت امام حسین (ع) و اصحاب و فرزندان ایشان در جامعه قدردانی کرد.
استاد عزیزالله اخوان کفاش مبدع سبک جدید تابلو معرق در کشور است که آثاری را با روش های گوناگون و به شیوه ابداعی خلق کرده است.
تابلو نخل معرق این هنرمند یزدی با عرض ۱۲۰ و ارتفاع ۲۰۰ سانتیمتر با رویکرد تکریم اهل بیت(ع) خلق شده است.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ خبرنگار: کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو*

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز