امام جمعه بافق :امیدوارم زاده رحمانی ادامه دهنده راه طلائی مقدم باشد

امام جمعه بافق :امیدوارم زاده رحمانی ادامه دهنده راه طلائی مقدم باشد

یزدفردا : ؛ امام جمعه شهرستان بافق در جلسه شورای اداری آئین تکریم و معارفه شهرستان بافق ضمن تسلیت جان باختن جمعی از زائران کربلای حسینی استان و شهرستان گفت: دلیل موفق طلائی مقدم فرا جناحی کار کردن او بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافقحجت الاسلام حاج سید جواد سلیمانی با بیان اینکه طلائی مقدم تنها فرمانداری بود که در این۲۵ سال خدمتم برای ماندنش پیگیری کردم ، خاطر نشان کرد: وی خیلی ریزبین و پیگیری حل مشکلات شهر بود.

وی از رفتن فرماندار سابق بافق ( طلائی مقدم) ابراز ناراحتی کرد و یادآور شد: به طبس خواهم رفت و خدمت امام جمعه این شهر اعلام می کنم که طلائی را از ما گرفتید.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به اینکه روز اول خدمت تعریف و تمجید زیادی از جانب معاون سیاسی استاندار شنیدم گفت: امروز می گویم که طلائی مقدم بسیار پیگیر و عملکرد خوبی را از خود بجای گذاشت.

امام جمعه بافق با بیان اینکه بافق یک محیط کارگری دارد خاطر نشان کرد: اداره کردن چنین محیطی مشکل است اما خدا را شکر تعامل خوبی بین مسئولین استان و شهرستان برقرار شده است.

حجت الاسلام سلیمانی در پایان ضمن ابراز موفقیت برای محمد زاده رحمانی فرماندار جدید بافق ، موقیعت بوجود آمده در شهرستان بافق را عاملی برای پیشرفت و توسعه این شهرستان خواند و خاطر نشان کرد: امیدوارم فرماندار جدید بتواند این راه را ادامه دهد.

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز