افتتاح دومین دفتر استانداردسازی در کانون کارشناسان دادگستری یزد

یزد ـ مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان یزد از افتتاح دومین دفتر استانداردسازی در کانون کارشناسان دادگستری این استان خبر داد.
افتتاح دومین دفتر استانداردسازی در کانون کارشناسان دادگستری یزد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین ماجدی اردکانی ظهر امروز در همایش مدیران، کارشناسان و مسئولان کنترل کیفی کارخانه ها و واحدهای تولیدی استان یزد با اشاره به افتتاح دومین دفتر استانداردسازی در کانون کارشناسان دادگستری استان یزد اظهار داشت: اهمیت کیفیت محصولات به حدی است که در زندگی روزانه مردم اثرگذاری بالایی دارد.

وی با اشاره به اهمیت کیفیت بیان کرد: کیفیت محصول نشان از اقتصادی بودن محصول دارد زیرا اگر کالاهای خریداری شده توسط مردم از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، هزینه های مضاعف تعمیر و نگهداری به خانواده ها تحمیل می کند.

ماجدی اردکانی تاکید کرد: البته خانواده‌ها نیز باید به این حد از آگاهی برسند که صرفه اقتصادی با هزینه‌کرد برای خرید با کیفیت تر است زیرا اگر هزینه کیفیت پرداخته نشود، خیلی زود ناچار به پرداخت هزینه کالایی جایگزین یا در شرایط بهتر، هزینه تعمیر و دیگر هزینه های جانبی خواهند شد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان یزد با اشاره به اینکه کیفیت و مسئولان کنترل کیفی در استان یزد مظلوم واقع شده اند، افزود: این در شرایطی است که یزد همواره کیفی ترین محصولات را در زمینه های مختلف به بازارهای مصرف عرضه کرده و همه محصولات یزد را به کیفیت می شناسند.

ماجدی اردکانی عنوان کرد: این امر برگرفته از تاثیر فرهنگ مردم این دیار بر کار آنها است زیرا مردم یزد مردمی متدین، سختکوش و متعهد هستند و این ویژگی ها بر نحوه کار و عملکرد آنها نیز اثرگذار بوده است.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز