استاندار یزد مشارکت مسئولان درتامین رفاه زائران امام حسین(ع) را خواستار شد

یزد – ایرنا – استاندار یزد خدمت به زائران حسینی علیه السلام را افتخار دانست و از مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان خواست برای تامین رفاه حال زائران امام حسین(ع) در اربعین نقش ‌آفرینی کنند.

به گزارش ایرنا ، سیدمحمد میرمحمدی چهارشنبه شب در نشست ستاد اربعین یزد افزود: برای تامین رفاه زائران اربعین در استان اقدام های خوبی انجام گرفته ولی برای تغذیه زائران نیاز به همراهی بیشتری است.
وی اربعین امام حسین (ع) را حرکتی عظیم دانست که توجه جهانیان را به اعتقاد اصیل مسلمانان و وحدت و یکپارچکی آنها بیش از گذشته جلب می کند و خاطر نشان کرد: اربعین حسینی و راهپیمایی آن نشان دهنده گذشت مسلمانان از تمام هستی خود در راه ‌تعالی حق است هرچند در این مسیر مسائل و مشکلاتی وجود دارد.
میرمحمدی یادآور شد: حرکت عظیم اربعین حسینی جنبه ظلم‌ستیزی دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است و باید همه برای برگزاری باشکوه آن به عنوان یک حرکت خودجوش مردمی کمک کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز در این نشست از خدمات رسانی روزانه به ۳۰ هزار نفر از زائران حسینی (ع) توسط موکب استان یزد در اربعین امسال خبر داد.
محمدعلی طالبی با بیان تقسیم وظایف در این زمینه اظهار داشت: این عمل مهم و بزرگ نیازمند همکاری و همراهی آحاد مردم و مسئولان اجرایی استان است تا به بنحوی شایسته انجام گیرد.
وی افزود: با توجه به جایگاه این حرکت عظیم و خودجوش مردمی باید با همکاری و همراهی همه در سطح استان یزد شاهد برگزار باشکوه‌تر آیین اربعین حسینی(ع) باشیم.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو*
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز