اختلال در شبکه های ارتباطی تلفن شهرستان های اردکان، بافق و بهاباد

یزد- ایرنا – مدیرروابط عمومی شرکت مخابرات یزد گفت: شبکه های ارتباطی تلفن شهرستان های اردکان، بافق و بهاباد از ساعت یک دقیقه بامداد روز جمعه هفته جاری دچار قطعی و اختلال می شود.

به گزارش ایرنا، عبدالمجید معنوی روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: شبکه های ارتباطی شهرستان اردکان اعم از تلفن ثابت، دیتا و تلفن همراه به دلیل انجام توسعه و عملیات کابل برگردان در مرکز آیت الله خاتمی از ساعت یک دقیقه بامداد روز جمعه/۱۴ آبان / به مدت ۶ ساعت دچار قطعی و اختلال می شود.
وی اظهار کرد: اختلال در شبکه تلفن ثابت ، دیتا و تلفن همراه شهرستان های بافق و بهاباد هم به علت انجام توسعه فیبرنوری زیرساخت در مسیر بافق – بهاباد ایجاد می شود.
معنوی تصریح کرد: اختلال و قطعی شبکه های ارتباطی در شهرستان های یاد شده از ساعت یک دقیقه بامداد روز جمعه/۱۴ آبان/ به مدت ۲ ساعت خواهد بود.
ظرفیت سوئیچ تلفن ثابت استان یزد حدود ۶۳۳ هزار شماره است و هم اکنون ۵۲۸ هزار خط در ۱۵۰ مرکز تلفن ثابت شهری و روستایی استان فعال است.
ضریب نفوذ تلفن ثابت در استان یزد ۴۹.۱ درصد است که از لحاظ پوشش جمعیتی حدود ۹۷ درصد از جمعیت استان زیرپوشش این خدمات قرار گرفته اند.
همچنین ظرفیت تلفن همراه استان یزد هم حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار پورت است که تا دو میلیون پورت قابل توسعه است، ضریب نفوذ تلفن همراه در استان ۹۹.۷ درصد اعلام شده است.
۲۰۸۸/ ۶۰۱۴/ خبرنگار : کبری دانشی دهج ** انتشار: کاظم شاملو*
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز