ائتلاف ۴ گروهی که یزد را شکوفا می‌کند/فرش قرمز دولت برای صنعتگران

یزد ـ نماینده یزد و اشکذر در مجلس گفت: بر اساس تحقیقات و بررسی‌هایی که انجام داده ایم به این نتیجه رسیده ایم که اگر چهار گروه با یکدیگر ائتلاف و هماهنگی داشته باشند، یزد به شکوفایی می‌رسد.
ائتلاف ۴ گروهی که یزد را شکوفا می‌کند/فرش قرمز دولت برای صنعتگران

به گزارش خبرنگار مهر، سید ابوالفضل موسوی بیوکی پنجشنبه شب در همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر استان یزد اظهار داشت: اگر دولتمردان استانهای همجوار یزد، نمایندگان مجلس، کارآفرینان و صنعتگران و جامعه روحانیت استان یزد با یکدیگر ائتلاف و همکاری داشته باشند، یزد را به شکوفایی می رسانند.

وی تاکید کرد: هر یک از این گروه‌ها بر اساس نقش و جایگاهی که در جامعه دارند، می توانند شرایط تبلور قابلیت های استان یزد را فراهم کنند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توانایی‌های صنعتگران و تولیدکنندگان استان یزد و ظرفیت‌های این استان بیان کرد: اگر به این قابلیت‌ها توجه شود، اقتصاد یزد به سرعت شکوفا می‌شود و می توانیم شاهد رشد و توسعه استانی باشیم.

وی با اشاره به عشق و علاقه ای که کارآفرینان یزدی به استان خود دارند، عنوان کرد: این افراد سرمایه و عمر خود را در راه اقتصاد این استان به کار گرفته اند.

موسوی بیوکی ادامه داد: دولت باید یاریگر این افراد باشد و زیر پای آنها فرش قرمز پهن کند و دست یاری خود را به سمت کارآفرینان دراز کرده و برای رفع مشکلات آنها چاره اندیشی و اقدام کنند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس تاکید کرد: همه با هم باید شرایط فراهم کنیم که یزد به لحاظ اقتصادی در جایگاه واقعی خود قرار گیرد و راه را برای بازگشت نخبگان باز کنیم و از شرایط بی نظیر موجود در استان به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز