آزمایش تجهیزات شرکت تولید فولاد ابرکوه

یزد- ایرنا- نماینده مردم ابرکوه، بافق،مهریز، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ابرکوه و جمعی از مسئولان این شهرستان روز دوشنبه از از مراحل آزمایش تجهیزات کارخانه فولاد سرمد ابرکوه دیدن کردند.

مدیرعامل کارخانه فولاد سرمد ابرکوه در جریان این بازدید به خبرنگار ایرنا گفت: با تست تجهیزات قسمت های مختلف، شرکت فولاد سرمد ابرکوه بزودی بصورت رسمی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
عباس سمندریان افزود: با بهره برداری راز این شرکت فولادی تحول عظیمی در توسعه و اشتغال شهرستان ابرکوه ایجاد می شود.
وی خاطرنشان کرد: با تلاش مسئولان و کارشناسان و حمایت های دولت ساخت این کارخانه ظرف مدت کمتراز سه سال مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی تولید انواع میلگرد با قطر ۸ تا ۳۲ میلیمتر را تولید عمده این شرکت دانست و تصریح کرد: برای ساخت و تجهیز این واحد تولیدی حدود ۲۴ میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و بیش از ۲ هزار و پانصد میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی شده است.
سمندریان یادآور شد: این کارخانه ۳۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد و با تولید سالانه ۴۵۰ هزارتن میلگرد فعالیت خود را آغاز می کند.
محمدرضا صباغیان نماینده مردم ابرکوه، بافق، مهریز، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی از تلاش و پیگیری های انجام شده با مدیریت جهادی برای راه اندازی این واحد تولید قدردانی کرد.
فرماندار ابرکوه نیز در گفت وگو با ایرنا از کارآفرینانی که با اقدامات جهادی و عمل زمینه تولید و اشتغال را در این شهرستان فراهم کرده اند، تشکر کرد.
سیدنبی رسولی بابیان اینکه کارخانه فولاد سرمد ابرکوه نماد اقتصاد مقاومتی است، اظهارکرد: این شرکت نقش مهمی در توسعه و اشتغال این شهرستان دارد.
ابرکوه با ۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد و شرکت فولاد سرمد ابرکوه در کیلومتر ۱۵جاده ابرکوه به یزد در زمینی به مساحت ۱۵۰ هکتار ایجاد شده است.
۷۵۳۹/ ۶۰۱۴/ خبرنگار: ابوالفضل کارگر ** انتشار: کاظم شاملو*

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز