آب؛ اصلی‌ترین بحران صنایع فولادی کشور

یزد ـ خبرنگاران استان یزد امروز از بزرگترین واحد تولید فولاد در سطح کشور و خاورمیانه بازدید کردند که در این بازدید، آب، اصلی‌ترین چالش صنعت فولاد کشور معرفی شد.
آب؛ اصلی‌ترین بحران صنایع فولادی کشور

به گزارش خبرنگار مهر، خبرنگاران استان یزد امروز از یکی از واحدهای دولتی صنایع فولادی استان یزد که بزرگترین و پیشرفته ترین واحد فولادی کشور و خاورمیانه به شمار می رود، بازدید کردند.

مدیرعامل این شرکت در بازدید خبرنگاران از بخش‌های مختلف این واحد و نشست خبری، آب را بزرگترین چالش در حوزه صنعت به ویژه صنعت فولاد کشور و استان یزد برشمرد.

محمد ابراهیم قدیریان بیان کرد: محصولات فولاد آلیاژی به ۲۰ کشور دنیا از جمله آلمان و دیگر کشورهای صاحب صنعت اروپا صادر می شود و امسال بر اساس برنامه ریزی انجام شده، میزان صادرات را به ۵۰ هزار تن خواهیم رساند.

معاون اداری و مالی این واحد نیز از تبدیل وضعیت قرارداد موقت‌های این شرکت خبر داد و گفت: تاکنون ۱۷۰ نفر تبدیل وضعیت شده اند و تا پایان سال بقیه افراد نیز نیز تبدیل وضعیت خواهند شد.

سید ضیاء هاشمی در مورد وضعیت زیست محیطی این شرکت اظهار داشت: فولاد آلیاژی در زمینه زیرساختهای زیست محیطی ۴۰ میلیارد تومان هزینه کرده ضمن اینکه ۶۵ هکتار فضای سبز نیز در اطراف این شرکت ایجاد شده بر این اساس لوح صنعت سبز از سوی سازمان محیط زیست به این شرکت اعطا شده است.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز